Technické informace

Naše společnost klade velký důraz na ekologii svých produktů a snaží se posouvat vnímání společnosti a investorů tímto směrem. Z pozice enviromentálního vnímání jde o prodlužování života sebe sama při  bydlení v těchto modulech právě proto, že jsou zde eliminovány materiály jako různé fosfátové, „dehidové“ barvy atd. Ekologická výstavba je taky o mnoho finančně zajímavější, než výstavby klasické.

Za použití ekologických materiálů a s ohledem na životní prostředí, lze stavět rychleji, kvalitněji a dokonce i levněji než za použití konvenčního způsobu výstavby.

NÁŠ CÍL JE MINIMÁLNÍ STOPA NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ.

Modulová dřevo výstavba vychází z myšlenky prefabrikace stavebních dílů staré již 50 let. Oproti klasické výstavbě vyniká především svými nižšími pořizovacími náklady a rychlostí výstavby.


Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

• Zakládáme si na vysoké kvalitě za příznivé ceny.
• Provoz domku je za „babku“.
• Pevně stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domek předáme do 4 – 5 měsíců a ušetříme vám veškeré starosti ohledně stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domky na míru našim klientům, nebojíme se změn ani nestandardních věcí, navíc lze domek kdykoliv převézt na jiné místo.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály. Životnost našich dřevostaveb je srovnatelná se zděnou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips
CLOSE
CLOSE