Technické informace

Modulová dřevo výstavba vychází z myšlenky prefabrikace stavebních dílů staré již 50 let. Oproti klasické výstavbě vyniká především svými nižšími pořizovacími náklady a rychlostí výstavby.

Naše společnost klade velký důraz na ekologii svých produktů a snaží se posouvat vnímání společnosti a investorů tímto směrem. Z pozice enviromentálního vnímání jde o prodlužování života sebe sama při  bydlení v těchto modulech právě proto, že jsou zde eliminovány materiály jako polystyren, různé fosfátové, „dehidové“ barvy atd. Ekologická výstavba je taky o mnoho finančně zajímavější, než výstavby klasické. Za použití ekologických materiálů a s ohledem na životní prostředí lze stavět rychleji, kvalitněji a dokonce i levněji než za použití konvenčního způsobu výstavby.

Náš cíl je minimální stopa na životním prostředí.

Cenová dostupnost bydlení

Poskytujeme jednoznačně nejnižší ceny na trhu! Náš nejlevnější modul je k dispozici již od 680 000 Kč bez DPH.
Kompletní ceník k dispozici zde.

Rychlost výstavby domu

Bydlení na klíč do 2–3 měsíců. Tím, že naše moduly vyrábíme v kryté hale a máme zvlášť vyčleněný výrobní tým, vznikají naše stavby velmi rychle.

Ekologie dřevostaveb

Pro výrobu našich domů používáme přírodní a zdravotně nezávadné materiály, které neobsahují škodlivé emise SOx a COx a nezatěžují životní prostředí

Záruky MODULOS dřevostaveb

Za naší prací si stojíme a proto se Vám nebojíme poskytnout záruku 5 let na konstrukci domu!