Stavba na klíč a k dokončení

Rozdíl mezi stavbou k dokončení a stavbou na klíč:

Stavba k dokončení obsahuje: kompletní stěny, střechu i s krytinou, strop, všechny konstrukce ze sádrovláknitých desek FERMACELL, fasádu (omítka, nebo dřevo), okna a balkonové dveře, venkovní okenní parapety, elektrorozvody, vnitřní rozvody vody a klempířské práce.

Neobsahuje podlahy, ty končí FERMACELL deskou. V interiéru zatmelený a obroušený sádrokarton, bez malby. V koupelně všechny vývody uzavřené zátkami. Stavba je kompletně celá uzavřena.

V ceně není zahrnuta doprava, základy (betonové patky, nebo zemní vruty) a jeřáb, který osazuje modul na pozemku.

Stavba na klíč obsahuje: kompletní stěny, střechu i s krytinou, strop, klempířské práce, okna a balkonové dveře, okenní parapety, vnitřní dveře, podlahové krytiny, obklady stěn, zařizovací předměty koupelny, vytápění, větrání, elektrorozvody, malířské práce, vnitřní rozvody vody a kanalizaci.

Stavba na klíč neobsahuje nábytek, kuchyňskou linku, ani žádné vybavení pokojů. Vybavena je pouze koupelna, která obsahuje sprchový kout, záchod, elektrický žebřík, umyvadlo a bojler.

V ceně není zahrnuta doprava, základy (betonové patky, nebo zemní vruty) a jeřáb, který osazuje modul na pozemku.


Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

• Zakládáme si na vysoké kvalitě za příznivé ceny.
• Provoz domku je za „babku“.
• Pevně stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domek předáme do 4 – 5 měsíců a ušetříme vám veškeré starosti ohledně stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domky na míru našim klientům, nebojíme se změn ani nestandardních věcí, navíc lze domek kdykoliv převézt na jiné místo.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály. Životnost našich dřevostaveb je srovnatelná se zděnou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips