Stavba na klíč a k dokončení

Rozdíl mezi stavbou k dokončení a stavbou na klíč:

Stavba k dokončení obsahuje: kompletní stěny, střechu i s krytinou, strop, všechny konstrukce ze sádrovláknitých desek FERMACELL, fasádu (omítka, nebo dřevo), okna a balkonové dveře, venkovní okenní parapety, elektrorozvody, vnitřní rozvody vody a klempířské práce.

Neobsahuje podlahy, ty končí OSB deskou. V interiéru zatmelený a obroušený sádrokarton, bez malby. V koupelně všechny vývody uzavřené zátkami. Stavba je kompletně celá uzavřena.

V ceně není zahrnuta doprava, základy (betonové patky, nebo zemní vruty) a jeřáb, který osazuje modul na pozemku.


Stavba na klíč obsahuje: kompletní stěny, střechu i s krytinou, strop, klempířské práce, okna a balkonové dveře, okenní parapety, vnitřní dveře, podlahové krytiny, obklady stěn, zařizovací předměty koupelna, vytápění, větrání, elektrorozvody, malířské práce, vnitřní rozvody vody a kanalizaci.

Stavba na klíč neobsahuje nábytek, kuchyňskou linku, ani žádné vybavení pokojů. Vybavena je pouze koupelna, která obsahuje sprchový kout, záchod, elektrický žebřík, umyvadlo a bojler.

V ceně není zahrnuta doprava, základy (betonové patky, nebo zemní vruty) a jeřáb, který osazuje modul na pozemku.

 

 

Cenová dostupnost bydlení

Poskytujeme jednoznačně nejnižší ceny na trhu! Náš nejlevnější modul je k dispozici již od 680 000 Kč bez DPH.
Kompletní ceník k dispozici zde.

Rychlost výstavby domu

Bydlení na klíč do 2–3 měsíců. Tím, že naše moduly vyrábíme v kryté hale a máme zvlášť vyčleněný výrobní tým, vznikají naše stavby velmi rychle.

Ekologie dřevostaveb

Pro výrobu našich domů používáme přírodní a zdravotně nezávadné materiály, které neobsahují škodlivé emise SOx a COx a nezatěžují životní prostředí

Záruky MODULOS dřevostaveb

Za naší prací si stojíme a proto se Vám nebojíme poskytnout záruku 5 let na konstrukci domu!