Stavba na klíč a k dokončení

Rozdíl mezi stavbou k dokončení a stavbou na klíč:

Stavba k dokončení

Obsahuje: Kompletní stěny, rovnou střechu i s krytinou, strop, všechny konstrukce ze sádrovláknitých desek FERMACELL, silikonovou fasádu, okna, vstupní a balkonové dveře, venkovní okenní parapety, elektrorozvody ukončené vývodem ze zdi, vnitřní rozvody vody a kanalizace, klempířské práce. V interiéru zatmelený a obroušený FERMACELL, bez malby. V koupelně všechny vývody uzavřené zátkami.

Neobsahuje: podlahovou krytinu, interiérové dveře, vnitřní parapety, sanitární vybavení a obklady stěn v koupelně, vytápění

V ceně není zahrnuta doprava, jeřáb a zemní vruty.

Stavba na klíč

Obsahuje: Rovnou střechu i s krytinou, silikonovou fasádu, klempířské práce, elektrorozvody, vnitřní rozvody vody a kanalizace, kompletní stěny, vytápění, okna, vstupní a balkonové dveře, okenní parapety, interiérové dveře, podlahovou krytinu, obklady stěn a sanitární vybavení v koupelně – WC, sprchový kout, umyvadlo, elektrický žebřík a bojler.

Neobsahuje: Nábytek, kuchyňskou linku, spotřebiče.

V ceně není zahrnuta doprava, jeřáb a zemní vruty.


Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

• Zakládáme si na vysoké kvalitě za příznivé ceny.
• Provoz domku je za „babku“.
• Pevně stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domek předáme do 4 – 5 měsíců a ušetříme vám veškeré starosti ohledně stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domky na míru našim klientům, nebojíme se změn ani nestandardních věcí, navíc lze domek kdykoliv převézt na jiné místo.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály. Životnost našich dřevostaveb je srovnatelná se zděnou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips