Výhody modulových dřevostaveb

1) FINANCE

POŘIZOVACÍ CENA – naše modulové domy díky svým užším obvodovým stěnám vynikají výrazně lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi jako mají zděné stavby. Ušetříte tedy několik metrů čtverečních podlahové plochy. Například u domu o velikosti 100m2 zastavěné plochy získáte cca 10m2 obytné plochy navíc.

ZÁKLADOVÉ PRVKY – modulový dům je založen na na zemních vrutech nebo betonových patkách, díky kterým ušetříte více než 50% nákladů ve srovnání se základovou deskou. Ušetřené peníze můžete využít např. Na nadstandardní vybavení Vašeho nového domu.

PROVOZNÍ NÁKLADY – vzhledem k vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem je možné zachovat velmi vysoký komfort bydlení, při udržení nízkých nákladů na provoz a vytápění objektu (třída energetické náročnosti B).

SUCHÝ PROCES – naše modulové domy montujeme v krytých halách. Stavět lze tedy po celý rok a bez technologických přestávek.

2) EKOLOGIE

Dřevostavby snižují nutnost použití materiálů pro stavbu z neobnovitelných zdrojů. Dřevo je zcela obnovitelný zdroj a jeho využití je bezodpadové. Všechny použité materiály jsou zdravotně nezávadné. Pro výrobu stavebních částí těchto domů je spotřebováno méně energie, než pro samotnou výrobu cihel a tvárnic. Drtivou většinu materiálů použitých pro výstavbu je možné recyklovat co u zděných staveb nelze.Výstavba dřevostavby spotřebuje 10x méně vody než výstavba zděného domu.

3) MODULARITA

Modulové dřevostavby jsou projektovány tak, aby pořízení jednoho modulu nebylo konečným omezením velikosti. Tyto domy jsou projektovány způsobem, který umožňuje užitnou plochu do budoucna dále rozšiřovat díky připojení dalšího modulu. Vaše bydlení se může postupně zvětšovat společně s Vaší rodinou a její požadavky a potřebami.

4) RYCHLOST VÝSTAVBY

Naše modulové domy jsou vyráběny v krytých halách. Tento postup umožňuje zajištění precizního zpracování za použití všech potřebných nástrojů a bez omezení nepříznivých klimatických podmínek. Díky tomuto systému výroby vznikají naše stavby velmi rychle, když po podpisu smlouvy můžete za 4-5 měsíců bydlet. Nemusíte tedy zbytečně vyhazovat peníze např. Za nájemné, při čekání na zdlouhavou stavbu zděného domu.

5) MOBILITA

Modulové domy postavené na zemních vrutech poskytují stejný komfort bydlení jako klasické dřevostavby při současném zachování své mobility. Zemní vruty lze v případě potřeby demontovat a použít je jako základy na jiném místě, což dělá z modulů zcela ojedinělý projekt na celém trhu. Změňte lokalitu trvalého bydliště ze dne na den. S našimi modulovými domy to není žádný problém.

Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

• Zakládáme si na vysoké kvalitě za příznivé ceny.
• Provoz domku je za „babku“.
• Pevně stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domek předáme do 4 – 5 měsíců a ušetříme vám veškeré starosti ohledně stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domky na míru našim klientům, nebojíme se změn ani nestandardních věcí, navíc lze domek kdykoliv převézt na jiné místo.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály. Životnost našich dřevostaveb je srovnatelná se zděnou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips