Praktické spojení třech modulů v prostorné bydlení. Půdorysy i rozměry na míru. Ceny pevné, záleží jen na velikosti domku.

dispozice : 4+kk, 5+kk

zastavěná plocha : 120 až 175 m2

Poptat modul
TRIPLE MODUL „H 120“
Nízkoenergetika
stavba k dokončení stavba na klíč
2 955 000 Kč 3 485 000 Kč

Pasiv
stavba k dokončení stavba na klíč
3 195 000 Kč 3 905 000 Kč

V ceně není zahrnuto DPH dle sazby, doprava, základy (betonové patky, nebo zemní vruty) a jeřáb, který osazuje modul na pozemku.

Doprava
cca 150 000 Kč v závislosti na vzdálenosti
Jeřáb pro osazení modulu
cca 75 000 Kč dle složitosti a přístupnosti pozemku
Základové prvky – zemní vruty
cca 220 000 Kč dle výsledků zemní tahové zkoušky

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Snížená sazba DPH 15% – bude dle § 48a § 49 zákon č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty uplatněna na rodinné domy určené k trvalému bydlení.
V praxi tedy musí být stavba realizována na základě Ohlášení stavby (RD do 150 m²), nebo Stavebního povolení (RD nad 150 m²), a to na stavebním pozemku.
Základní sazba DPH 21% – bude uplatněna v ostatních případech.

Stavba k dokončení

Stavba k dokončení obsahuje: kompletní stěny, střechu i s krytinou, strop, všechny konstrukce z fermacellu, fasádu (omítka, nebo dřevo), okna a balkonové dveře, venkovní okenní parapety, elektrorozvody, vnitřní rozvody vody a klempířské práce.

Neobsahuje podlahy, ty končí fermacell deskou. V interiéru přetmelený a obroušený fermacell, bez malby. V koupelně všechny vývody zadělané zátkami. Stavba je kompletně celá uzavřena.

Stavba na klíč nízkoenergetická

Stavba na klíč obsahuje: kompletní stěny, střechu i s krytinou, strop, klempířské práce, okna a balkonové dveře, okenní parapety, vnitřní dveře, podlahové krytiny, vnitřní stěny fermacell, v koupelně kompletní sanita s wc geberit, vytápění, elektrorozvody, malířské práce, vnitřní rozvody vody a kanalizace.

Stavba na klíč neobsahuje nábytek, kuchyňskou linku, ani žádné vybavení pokojů. Vybavena je pouze koupelna, která obsahuje sprchový kout, záchod, elektrický žebřík, umyvadlo a bojler.

Pasiv

Stavba k dokončení: obsahuje navíc zesílenou izolaci celé obálky domku. Více informací na vyžádání.

Stavba na klíč: obsahuje kromě zesílení celé obálky domku také technologiejako topení a chlazení klimatizací + rekuperační jednotka a rozvody. Více informací na vyžádání.
Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

• Zakládáme si na vysoké kvalitě za příznivé ceny.
• Provoz domku je za „babku“.
• Pevně stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domek předáme do 4 – 5 měsíců a ušetříme vám veškeré starosti ohledně stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domky na míru našim klientům, nebojíme se změn ani nestandardních věcí, navíc lze domek kdykoliv převézt na jiné místo.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály. Životnost našich dřevostaveb je srovnatelná se zděnou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips