Fasáda

Modulové domy nabízíme v různých variantách provedení fasády – od klasických dřevěných obkladů, přes moderní cementotřískové až po standardní pastovité silikonové omítky.

1) Omítkové fasády

V nabídce máme širokou škálu pastovitých omítek. Mezi výhody těchto omítek patří rychlá a snadná aplikace, široký výběr barevných odstínů, vysoká odolnost proti klimatickým podmínkám, barevná stálost, pružnost a v neposlední řadě i omyvatelnost. Tento typ je v ceně domu.

2) Palubkový fasádní systém

Pro tuto variantu fasády používáme dřevo ze sibiřského modřínu. Ve spojení s olejovou ochrannou lazurou OSMO dosahují dlouhé životnosti, nejen u nás ale i v extrémních podmínkách. Při správné údržbě vydrží modřínová fasáda několik desítek let. Dřevo lze použít i pouze na vybranou část domu pro rozbití estetické stránky věci.

Sibiřský modřín je tvrdší než smrk – jedná se o velice kvalitní dřevo, které má pro použití v exteriéru jednoznačně nejlepší vlastnosti. Životnost je delší než u smrkového dřeva.

omítková fasáda

3) Roštový fasádní systém

Roštový fasádní obklad tvoří profily RHOMBUS 24 x 68 mm vyrobeny ze sibiřského modřínu. Tento profil je svým tvarem určený pro odvětrávané fasády, přičemž šířka krytí je závislá na velikosti větrací mezery (8 – 10 mm). Z důvodu použití modřínu není nezbytně nutné chránit tyto palubky ochrannými nátěry, protože palubky získají postupně díky povětrnostním vlivům typickou šedo-stříbrnou patinu.

4) Deskový fasádní systém

Cementotřískové desky se vyrábí lisováním částic na bázi dřeva, které se pojí za pomoci cementu s různými přísadami. Tyto desky kombinují výhodné vlastnosti cementu a dřeva. Jejich hmotnost je nižší oproti tradičním cementovláknitým deskám. Díky pevnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům, mrazu a plísním se řadí před štěpkocementové, nebo sádrokartonové desky. Fasádní desky jsou primárně určeny pro obklady provětrávaných zateplených, nebo nezateplených fasád a stěn v exteriéru, ale také i v interiéru. Hlavní výhoda je jejich architektonická rozmanitost, přírodní vzhled, dlouhá životnost, různorodá funkčnost, rychlá a jednoduchá celoroční montáž, snadná údržba, tepelně i zvukově dobré izolační vlastnosti, nehořlavost a zdravotní nezávadnost.

Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

• Zakládáme si na vysoké kvalitě za příznivé ceny.
• Provoz domku je za „babku“.
• Pevně stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domek předáme do 4 – 5 měsíců a ušetříme vám veškeré starosti ohledně stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domky na míru našim klientům, nebojíme se změn ani nestandardních věcí, navíc lze domek kdykoliv převézt na jiné místo.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály. Životnost našich dřevostaveb je srovnatelná se zděnou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips