Stavby na míru

Naše zkušenosti jsou dlouholeté a velmi obsáhlé, a proto se nebráníme žádnému Vašemu požadavku, protože zákazník je u nás vždy na prvním místě.

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky typových rodinných domů, velmi rádi Vám vypracujeme individuální projekt rodinného domu na míru. Vytvoříme individuální projekt rodinného domu na míru včetně zajištění stavby domu na klíč.

Vy máte své sny a představy o bydlení a my jsme tu proto, abychom je uměli splnit. Zpracujeme Vám klasické i složitější zadání pro stavbu. Vždy přitom klademe důraz na Vaše osobní přání, představu a maximální funkčnost celého řešení. Nechte si proto u nás vytvořit projekt rodinného domu nebo si přineste svůj projekt, pokud nějaký máte. My Vám ho naceníme a postavíme.

Všechny naše domy jsou buď nízkoenergetické nebo pasivní. Velký důraz klademe na vnitřní členění pro tvorbu harmonického prostoru domu. Základem pro všechny projekty rodinných domů je přitom respektování Vašich požadavků.

V případě, že máte zájem o stavbu na míru, neváhejte nás kontaktovat.

KONTAKTUJTE NÁS

Cenová dostupnost bydlení

Poskytujeme jednoznačně nejnižší ceny na trhu! Náš nejlevnější modul je k dispozici již od 680 000 Kč bez DPH.
Kompletní ceník k dispozici zde.

Rychlost výstavby domu

Bydlení na klíč do 2–3 měsíců. Tím, že naše moduly vyrábíme v kryté hale a máme zvlášť vyčleněný výrobní tým, vznikají naše stavby velmi rychle.

Ekologie dřevostaveb

Pro výrobu našich domů používáme přírodní a zdravotně nezávadné materiály, které neobsahují škodlivé emise SOx a COx a nezatěžují životní prostředí

Záruky MODULOS dřevostaveb

Za naší prací si stojíme a proto se Vám nebojíme poskytnout záruku 5 let na konstrukci domu!