Stavby na míru

Naše zkušenosti jsou dlouholeté a velmi obsáhlé, a proto se nebráníme žádnému Vašemu požadavku, protože zákazník je u nás vždy na prvním místě.

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky typových modulových domů, velmi rádi Vám vypracujeme individuální projekt modulového domu na míru.

Vy máte své sny a představy o bydlení a my jsme tu proto, abychom je uměli splnit. Zpracujeme Vám klasické i složitější zadání pro stavbu. Vždy přitom klademe důraz na Vaše osobní přání, představu a maximální funkčnost celého řešení. Nechte si proto u nás vytvořit projekt modulového domu nebo si přineste svůj projekt, pokud nějaký máte. My Vám ho naceníme a postavíme.

Všechny naše domy jsou nízkoenergetické. Velký důraz klademe na vnitřní členění pro tvorbu harmonického prostoru domu. Základem pro všechny projekty modulových domů je přitom respektování Vašich požadavků.

V případě, že máte zájem o stavbu na míru, neváhejte nás kontaktovat.

Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

• Zakládáme si na vysoké kvalitě za příznivé ceny.
• Provoz domku je za „babku“.
• Pevně stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domek předáme do 4 – 5 měsíců a ušetříme vám veškeré starosti ohledně stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domky na míru našim klientům, nebojíme se změn ani nestandardních věcí, navíc lze domek kdykoliv převézt na jiné místo.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály. Životnost našich dřevostaveb je srovnatelná se zděnou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips