Stavby na míru

Naše zkušenosti jsou dlouholeté a velmi obsáhlé, a proto se nebráníme žádnému Vašemu požadavku, protože zákazník je u nás vždy na prvním místě.

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky typových rodinných domů, velmi rádi Vám vypracujeme individuální projekt rodinného domu na míru. Vytvoříme individuální projekt rodinného domu na míru včetně zajištění stavby domu na klíč.

Vy máte své sny a představy o bydlení a my jsme tu proto, abychom je uměli splnit. Zpracujeme Vám klasické i složitější zadání pro stavbu. Vždy přitom klademe důraz na Vaše osobní přání, představu a maximální funkčnost celého řešení. Nechte si proto u nás vytvořit projekt rodinného domu nebo si přineste svůj projekt, pokud nějaký máte. My Vám ho naceníme a postavíme.

Všechny naše domy jsou buď nízkoenergetické nebo pasivní. Velký důraz klademe na vnitřní členění pro tvorbu harmonického prostoru domu. Základem pro všechny projekty rodinných domů je přitom respektování Vašich požadavků.

V případě, že máte zájem o stavbu na míru, neváhejte nás kontaktovat.

Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

• Zakládáme si na vysoké kvalitě za příznivé ceny.
• Provoz domku je za „babku“.
• Pevně stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domek předáme do 3-4 měsíců a ušetříme vám veškeré starosti ohledně stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domky na míru našim klientům, nebojíme se změn ani nestandardních věcí, navíc lze domek kdykoliv převézt na jiné místo.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály. Životnost našich dřevostaveb je srovnatelná se zděnou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips