Vytápěcí systémy

Existuje mnoho variant jakým způsobem vytápět svoji novou modulovou dřevostavbu. Uvádíme zde jen některé z možností. Pro více informací jsme Vám samozřejmě k dispozici.

1) Elektrické konvektory

Standardně jsou mobilní domy a dřevostavby vytápěny elektrickými nástěnnými konvektory ATLANTIC F-129 o výkonu 0,5kW – 2kW s plynule nastavitelnou teplotou v rozsahu 7–30°C a možností omezení teplotního rozsahu. Součástí je elektronický termostat. Konvektory jsou vybavené vysoce kvalitním ocelovým trubkovým topným tělesem s hliníkovými lamelami pro lepší předávání tepelné energie do okolí.

V ceně našich staveb na klíč je v každé místnosti jeden konvektor, v koupelně pak elektrický žebřík.

2) Elektrické podlahové topení

Elektrické topné folie jsou určené pro elektrické velkoplošné stropní nebo podlahové vytápění interiérů. Hlavní předností je tloušťka topné folie – jen 0,4 mm a schopnost vyhřívat v celé ploše. Tím je docíleného potřebného výkonu (80 w/m2) už při nižších teplotách. Stavební konstrukce jsou tak méně tepelně namáhány a povrchová teplota je rovnoměrně rozložena.

elektrické podlahové topení

3) Elektrický ohřívač

Zásobníkové tlakové ohřívače vody se smaltovanou ocelovou nádobou o objemu 80l. Elektrický ohřev je namontován na přírubě revizního otvoru spolu s hořčíkovou anodou jako pomocnou ochranou nádoby proti korozi. Zásobník je opatřen vnějším pláštěm z ocelového plechu v bílé barvě. Málo objemové ohřívače mají plastový plášť. Izolaci tvoří polyuretanová pěna, která zaručuje nízké tepelné ztráty. Bojler je montován vodorovně nad dveře koupelny tak, aby zabíral co nejméně prostoru.

Je vícero možností, jak mít vyřešené topení ve Vašem modulu, a proto neváhejte a informujte se u našeho poradce, nebo navštivte naši výrobu.

Ekonomicky &<br>kvalitně

Ekonomicky &
kvalitně

• Zakládáme si na vysoké kvalitě za příznivé ceny.
• Provoz domku je za „babku“.
• Pevně stanovená cena.

Rychle &<br>bez starostí!

Rychle &
bez starostí!

Domek předáme do 3-4 měsíců a ušetříme vám veškeré starosti ohledně stavby domu.

Mobilita &<br>Variabilita

Mobilita &
Variabilita

Šijeme domky na míru našim klientům, nebojíme se změn ani nestandardních věcí, navíc lze domek kdykoliv převézt na jiné místo.

Materiály & <br>životnost

Materiály &
životnost

Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály. Životnost našich dřevostaveb je srovnatelná se zděnou stavbou.

Bayos
Cetris
Fermacell
Isover
Rigips