Vytápěcí systémy

Existuje mnoho variant jakým způsobem vytápět svoji novou modulovou dřevostavbu. Uvádíme zde jen některé z možností. Pro více informací jsme Vám samozřejmě k dispozici.

Varianty vytápění:

elektrický konvektor1) Elektrické konvektory

Standardně jsou mobilní domy a dřevostavby vytápěny elektrickými nástěnnými konvektory AEG o výkonu 2,0kW, 1,5kW a 1,0kW s plynule nastavitelnou teplotou v rozsahu 7–30°C a možností omezení teplotního rozsahu. Konvektory jsou vybavené vysoce kvalitním ocelovým trubkovým topným tělesem s hliníkovými lamelami pro lepší předávání tepelné energie do okolí.

V ceně našich staveb na klíč je v každé místnosti jeden konvektor, v koupelně pak elektrický žebřík.

elektrokotel2) Elektrokotel a radiátory

Základ vytápěcího systému tvoří měděné rozvody vedené v podlahové konstrukci.

Topné agregáty jsou řešeny radiátory v kombinaci se závěsným elektrokotle. Alternativně, nebo jako doplněk lze použít krbová kamna s výměníkem.

elektrické podlahové topení3) Elektrické podlahové topení

Elektrické topné folie jsou určené pro elektrické velkoplošné stropní nebo podlahové vytápění interiérů. Hlavní předností je tloušťka topné folie – jen 0,4mm a schopnost vyhřívat v celé ploše. Tím je docíleného potřebného výkonu (80w/m2) už při nižších teplotách. Stavební konstrukce jsou tak méně tepelně namáhány a povrchová teplota je rovnoměrně rozložena.

elektrický ohřívač4) Elektrický ohřívač

Zásobníkové tlakové ohřívače vody se smaltovanou ocelovou nádobou o objemu 125l. Elektrický ohřev je namontován na přírubě revizního otvoru spolu s hořčíkovou anodou jako pomocnou ochranou nádoby proti korozi. Zásobník je opatřen vnějším pláštěm z ocelového plechu v bílé barvě. Málo objemové ohřívače mají plastový plášť. Izolaci tvoří polyuretanová pěna, která zaručuje nízké tepelné ztráty. Bojler je montován vodorovně nad dveře koupelny tak, aby zabíral co nejméně prostoru.

Je vícero možností, jak mít vyřešené topení ve Vašem modulu, a proto neváhejte a informujte se u našeho poradce, nebo navštivte naši výrobu.

 

Cenová dostupnost bydlení

Poskytujeme jednoznačně nejnižší ceny na trhu! Náš nejlevnější modul je k dispozici již od 680 000 Kč bez DPH.
Kompletní ceník k dispozici zde.

Rychlost výstavby domu

Bydlení na klíč do 2–3 měsíců. Tím, že naše moduly vyrábíme v kryté hale a máme zvlášť vyčleněný výrobní tým, vznikají naše stavby velmi rychle.

Ekologie dřevostaveb

Pro výrobu našich domů používáme přírodní a zdravotně nezávadné materiály, které neobsahují škodlivé emise SOx a COx a nezatěžují životní prostředí

Záruky MODULOS dřevostaveb

Za naší prací si stojíme a proto se Vám nebojíme poskytnout záruku 5 let na konstrukci domu!